Privat

Ex. moms

Företag

0

Du har inga produkter i varukorgen.

Kontakta oss - banner

    Kontakta Oss





    Information

    Vi ger alltid våra kunder bästa tänkbara service! Kontakta oss så hjälper vi dig! Svar på vanliga frågor hittar du här. Använd kontaktformuläret eller skicka ett mail till info@scandinaviansafe.se. Du kan också ringa eller besöka oss på adressen nedan.

    Address: Regulatorvägen

    Tel: 08 - 689 85 60
    Journummer: 0900-111212

    Email: info@scandinaviansafe.se

    Öppettider:
    Mån - Fre: 08.00 - 17.00
    Lördag & Söndag - Stängt (Showroom öppet vid tidsbokning)

    Kontoret / Showroom

    Välkommen till Stockholms största showroom av säkerhetsskåp och andra värdeförvaringsenheter!

    Här visar vi säkerhetsskåp för alla sorters behov, i olika storlekar och med olika certifieringar. Bestämmer du dig för ett skåp på plats, kan du dessutom ta med det hem direkt!

    Vi delar gärna med oss av våra bästa tips och råd inför valet av skåp och erbjuder kontant, Swish eller fakturabetalning på plats.

    Vårt showroom ligger ca 10 minuter gångavstånd ifrån Flemingsbergs tågstation, så det går även bra att ta pendeltåg eller regionaltåg till oss. Välkommen!

    Personlig service på plats

    Alla våra skåp på utställning

    Vi som jobbar på Scandinavian Safe

    Försäljning

    Profilbild - Peter Hägglund

    Peter Hägglund

    peter@scandinaviansafe.se

    Lager & service

    Profilbild - Napoleon Lindroth

    Napoleon Lindroth

    napoleon@scandinaviansafe.se

    Administration & transport

    Profilbild - Ulrica Holmquist

    Ulrica Holmquist

    ulrica@scandinaviansafe.se
    Profilbild - Karin Gustafsson

    Karin Gustafsson

    karin@scandinaviansafe.se
    Profilbild - Mikaela Lindroth

    Mikaela Lindroth

    mikaela@scandinaviansafe.se

    Tjänsteledig

    Marknadsföring

    Profilbild - Rebecka Sandberg

    Rebecka Sandberg

    rebecka@scandinaviansafe.se

    Elektroniska säkerhetssystem

    Profilbild - Lucas Åhlström

    Lucas Åhlström

    lucas@scandinaviansafe.se